-30%

Vibrator Panty Candy Smart

5,600 LEK

Njihuni me Magic Motion’s Candy; Trajtimi më i madh i klitorisit tuaj!
A ju pëlqejnë ëmbëlsirat? Thjesht nuk mund t’i rezistoni rregullimit tuaj të Candy gjatë një dite të gjatë pune?
Përgatituni të dëshironi për Magic Motion Candy: silikoni rozë i mëndafshtë i mbështjellë rreth një plumbi të lëmuar dhe të fuqishëm vibrues!

Availability: Në gjëndje SKU: E24487 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Njihuni me Magic Motion’s Candy; Trajtimi më i madh i klitorisit tuaj!

A ju pëlqejnë ëmbëlsirat? Thjesht nuk mund t’i rezistoni rregullimit tuaj të Candy gjatë një dite të gjatë pune?

Përgatituni të dëshironi për Magic Motion Candy: silikoni rozë i mëndafshtë i mbështjellë rreth një plumbi të lëmuar dhe të fuqishëm vibrues! Vetëm kjo penisamele përshtatet në të brendshmet tuaja i.s.o. gojën tuaj, duke e mbushur trupin tuaj me dridhje të tejmbushura.
Nëse klitorisi juaj do të ishte marrëja juaj, Magic Motion Candy do të ishte kokoshka e preferuar e tij.

Si punon?
Thjesht shtypni butonin e rrethit të Qelizës Magjike dhe Candy bëhet i gjallë. Rrethi Magjik ndizet dhe e vetmja gjë që ju mbetet të bëni është të merrni telefonin inteligjent (nëse dëshironi) dhe të përdorni aplikacionin tonë Magic Motion.

Aplikacioni ynë falas për të shpeniskuar Magic Motion fillon automatikisht në Bluetooth dhe merr kontrollin tuaj të Candy. Ai e ushqen klitorisin me vibracione shkëlqyese që vijnë nga muzika juaj e preferuar, tingulli rrethues, modelet standarde/të personalizuara, animi i telefonit, partnerit mbi WhatsApp, etj. Mundësitë për të shijuar penisamele kudo janë të pafundme falë aplikacionit Magic Motion dhe tonë Plumba vibrues Bluetooth të serisë Magic Cell.

Të gjitha Qelizat Magjike janë të ripenisikueshme magnetike. Karikuesi mund të gjendet në kutinë e ruajtjes. Së bashku me një manual letre që ju udhëzon se si të shpeniskoni aplikacionin Magic Motion falas nga Apple Store ose Google Play.

Më në fund, e vetmja pjesë e ëmbëlsirave që do t’ju bëjë të mbyteni në ëmbëlsinë tuaj.

Specifikat e produktit:
– Përmasat: 7,88 x 3,56 x 2,49 cm
– Pesha: 32 g
– Bateria: Li-on 55mah/3.7v
– Koha e penisikimit: 1.5 orë/50 ma/5.0v
– Koha e punës: Deri në 1 orë (dridhje e qëndrueshme)
– Wireless: Bluetooth 4.0 me energji të ulët
– Materiali: ABS/silikoni i sigurt për trupin
– Frekuenca: 13000 r/s iMotor j
– I papërshkueshëm nga uji: IP65

Rreth aplikacionit Magic-Motion:
– Shpeniskim falas nga App Store/Google Play (përditësuar automatikisht me funksionet më të fundit)
– Punon nga iPhone 4S ose Android 4.3 me Bluetooth 4.0 (dhe të gjitha modelet më të reja duke përfshirë tabletët)
– Lëvizja magjike nëpërmjet muzikës, lëvizjes, zërit, prekjes etj. c
– Luaj lojëra përmes bisedës përmes Wi-Fi
(Skype/WhatsApp/WeChat)

Vibrator Panty Candy Smart

5,600 LEK

In stock