-30%

Vibrator Pabty Fifty Shades Darker

10,640 LEK

Rizbuloni aventurat me avull të Anastasia dhe Christian Grey me koleksionin zyrtar të kënaqësisë Fifty Shades of Grey. Bazuar në fenomenin letrar erotik që i prezantoi çiftet anembanë globit me sensualitetin e BDSM, duke shitur mbi 150 milionë kopje në mbarë botën dhe krijoi tre filma shumë të suksesshëm, këto lodra të kuruara me kujdes dhe aksesorë robërie kanë qenë një sukses global që kur dolën për herë të parë në raftet. në vitin 2012.

Availability: Në gjendje SKU: E27155 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Rizbuloni aventurat me avull të Anastasia dhe Christian Grey me koleksionin zyrtar të kënaqësisë Fifty Shades of Grey. Bazuar në fenomenin letrar erotik që i prezantoi çiftet anembanë globit me sensualitetin e BDSM, duke shitur mbi 150 milionë kopje në mbarë botën dhe krijoi tre filma shumë të suksesshëm, këto lodra të kuruara me kujdes dhe aksesorë robërie kanë qenë një sukses global që kur dolën për herë të parë në raftet. në vitin 2012.

Dhe tani, produktet më të njohura nga gama kanë frymëzuar katër koleksione të reja. Koleksioni i pamëshirshëm i dridhjeve e çon lojën e çifteve në një nivel të ri me telekomandë të lehtë për t’u përdorur.

– Vibrator i hollë që përshtatet mirë në të brendshme për stimulim sensacional të klitorit
– Telekomanda e përdorur për takime erotike me një partner
– 10 modele secila me 6 nivele intensiteti për kënaqësi të përshtatur
– Vibrator plastik i lëmuar dhe elegant silikoni i zi dhe i argjendtë ABS dhe telekomandë e zezë e veshur me PU me butona dhe detaje argjendi të kontrastit
– Lodra është e ripenisikueshme USB me kabllo të përfshirë, telekomanda merr 1 bateri x CR2032 (përfshirë)
– Projektuar për çifte
– Lodër 100% e papërshkueshme nga uji (tekomanda jo e papërshkueshme nga uji)
– Vjen me një çantë magazinimi saten
– Logo e printuar në telekomandë

Vibrator Pabty Fifty Shades Darker

10,640 LEK

In stock