-20%

Vibrator OVO F14

6,080 LEK

4 Modele tërheqëse dhe emocionuese për një mori përvojash. 3 nivelet e energjisë – zgjidhni intensitetin tuaj. E shkëlqyeshme për fillestarët dhe përdoruesit me përvojë. Kontroll i thjeshtë me një buton. I lakuar për kënaqësi të shtuar në pikën g. Tekstuar për ndjesi të zgjeruara. I papërshkueshëm nga uji.

Availability: Në gjëndje SKU: OVOF14PNK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

4 Modele tërheqëse dhe emocionuese për një mori përvojash. 3 nivelet e energjisë – zgjidhni intensitetin tuaj. E shkëlqyeshme për fillestarët dhe përdoruesit me përvojë. Kontroll i thjeshtë me një buton. I lakuar për kënaqësi të shtuar në pikën g. Tekstuar për ndjesi të zgjeruara. I papërshkueshëm nga uji.

Vibrator OVO F14

6,080 LEK

In stock