-30%

Vibrator OVO E8

7,210 LEK

Trajtoni veten me këtë vibrator të fuqishëm OVO E8 G-Spot. Ky vibrator ka një majë fleksibël paksa të lakuar, kështu që stimuloni pa mundim G-Spot. Sigurisht, ky vibrator është gjithashtu i shkëlqyeshëm për stimulimin e klitorit. Ju mund të zgjidhni midis 3 cilësimeve të dridhjeve dhe 5 modeleve të ndryshme dhe OVO E8 është bërë prej silikoni të butë të butë. Ky vibrator është i lehtë për t’u përdorur me butonin e shtypjes në pjesën e përparme dhe mund ta rimbushni shpejt me kabllon USB të furnizuar. Gjithmonë përdorni lubrifikant me bazë uji për një ndjenjë të rehatshme.

Availability: Në gjendje SKU: OVOE87495 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Trajtoni veten me këtë vibrator të fuqishëm OVO E8 G-Spot. Ky vibrator ka një majë fleksibël paksa të lakuar, kështu që stimuloni pa mundim G-Spot. Sigurisht, ky vibrator është gjithashtu i shkëlqyeshëm për stimulimin e klitorit. Ju mund të zgjidhni midis 3 cilësimeve të dridhjeve dhe 5 modeleve të ndryshme dhe OVO E8 është bërë prej silikoni të butë të butë. Ky vibrator është i lehtë për t’u përdorur me butonin e shtypjes në pjesën e përparme dhe mund ta rimbushni shpejt me kabllon USB të furnizuar. Gjithmonë përdorni lubrifikant me bazë uji për një ndjenjë të rehatshme.

Vibrator OVO E8

7,210 LEK

In stock