Vibrator One Touch Silicone 7

5,200 LEK

Vibrator me formë penisi në lëkurë me damaret e theksuara. Me testikuj dhe ngjitje me vakum ne baze. 10 nivele vibrmimi me shtypjen e një butoni. Gjatësia e plotë 19 cm, thellësia e depërtimit 14 cm, Ø 4 cm.

Availability: Në gjendje SKU: 05862770000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me formë penisi në lëkurë me damaret e theksuara. Me testikuj dhe ngjitje me vakum ne baze. 10 nivele vibrmimi me shtypjen e një butoni. Gjatësia e plotë 19 cm, thellësia e depërtimit 14 cm, Ø 4 cm.

Vibrator One Touch Silicone 7

Vibrator One Touch Silicone 7

5,200 LEK

In stock