-30%

Vibrator Odessa Rimba

Çmimi origjinal qe: 6,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,620 LEK.

Stingray splashing është një vibrator i ripenisikueshëm që është projektuar posaçërisht për t’u përdorur në mënyra të ndryshme, por mbi të gjitha për të kënaqur vulvën.

Availability: Në gjendje SKU: 2579 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stingray splashing është një vibrator i ripenisikueshëm që është projektuar posaçërisht për t’u përdorur në mënyra të ndryshme, por mbi të gjitha për të kënaqur vulvën. Lëkura e butë silikoni është hipoallergjike dhe e lehtë për t’u pastruar. Pas 2 orësh penisikimi, mund të luani për më shumë se një orë. Shijoni një nga 10 mënyrat e dridhjeve duke përdorur një ndërfaqe të thjeshtë me një buton në fund. Shtypni gjatë këtë buton për 3 sekonda për ta ndezur ose fikur dhe shtypni shkurt për të hyrë në modalitetin tjetër. Përdorni pak lubrifikant me bazë uji për kënaqësinë më të madhe. Odessa është i papërshkueshëm nga uji dhe i lehtë për t’u pastruar, përdorni pastruesin tonë të lodrave për higjienë shtesë.

Vibrator Odessa Rimba

Çmimi origjinal qe: 6,600 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,620 LEK.

In stock