Vibrator Obsession Romeo Light Purple

8,700 LEK

Zgjoni obsesionet tuaja me kënaqësitë e hareshme. Lodra silikoni ëndërrimtare, prej pelushi dhe fleksibël që shfaqin dridhje të fuqishme. E ringarkueshme dhe rezistente ndaj ujit. Gjeni partnerin e ëndrrave që është krijuar vetëm për ju.

Availability: Në gjendje SKU: 281047 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Zgjoni obsesionet tuaja me kënaqësitë e hareshme. Lodra silikoni ëndërrimtare, prej pelushi dhe fleksibël që shfaqin dridhje të fuqishme. E ringarkueshme dhe rezistente ndaj ujit. Gjeni partnerin e ëndrrave që është krijuar vetëm për ju.

Dimensionet e produktit: 6,3 x 1,3 x 1,3 inç / 16 x 3,3 x 3,3 cm
Dimensionet e futshme: 5,31 x 1,26 inç / 13,2 x 3,2 cm
Materiali i produktit: Silikoni

Vibrator Obsession Romeo Light Purple

8,700 LEK

In stock