Vibrator Obsession Bonnie Light Pink

9,700 LEK

Zgjoni obsesionet tuaja me kënaqësitë e hareshme. Lodra silikoni ëndërrimtare, prej pelushi dhe fleksibël që shfaqin dridhje të fuqishme. E ringarkueshme dhe rezistente ndaj ujit. Gjeni partnerin e ëndrrave që është krijuar vetëm për ju.

Availability: Në gjendje SKU: 281042 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator Obsession Bonnie Light Pink

9,700 LEK

In stock