Vibrator Nud Liv

7,800 LEK

Liv i sofistikuar mund t’i sjellë përdoruesit në një botë kënaqësie. Vibratori fleksibël i pikës së presionit në një nuancë rozë të butë pluhur do të kënaqet gjatë përdorimit të vetëm dhe mund të jetë i preferuari i një çifti.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 22173 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Liv i sofistikuar mund t’i sjellë përdoruesit në një botë kënaqësie. Vibratori fleksibël i pikës së presionit në një nuancë rozë të butë pluhur do të kënaqet gjatë përdorimit të vetëm dhe mund të jetë i preferuari i një çifti. Madhësia e udhëtimit e bën Liv një lodër perfekte për ta sjellë në udhëtime dhe pushime. Përshtatet në çdo çantë dore apo kostum me gjatësinë 14,5 cm.

Me një formë të gjithanshme topi në pjesën e sipërme dhe një dizajn fleksibël, Liv është shoqëruesi i përsosur për stimulim të saktë me presione të ndryshme dhe masazhe luksoze. I pajisur me një funksionim me një buton të vendosur në mënyrë strategjike në mes të boshtit me kapje të lehtë, Liv udhëzon pa mundim përdoruesit përmes 10 dridhjeve të fuqishme, duke shfaqur 8 modele ritmike dhe 2 shpejtësi gjallëruese. E përshtatur për fillestarët dhe ata që dëshirojnë stimulimin e pikës së presionit, Liv i ngre përvojat e tyre intime në lartësi të reja.

Magjia e Liv mund të përjetohet për plot 50 minuta pas çdo penisikimi dhe mund të përzihet pa probleme në një rutinë të vetëkujdesit. Vlerësimi i papërshkueshëm nga uji i Liv-it IPX6 e bën atë të papërshkueshëm nga spërkatjet për një kënaqësi pa shqetësime. Vrima e penisikimit të papërshkueshëm nga uji dhe kablloja USB-pin e përfshirë sigurojnë komoditet në çdo hap.

Krijuar nga silikoni i butë dhe ABS, të dyja pa ftalate dhe të sigurta për trupin, Liv tregon përkushtimin tonë për mirëqenien. Liv by Nude – ku fleksibiliteti takohet me saktësinë dhe kënaqësia nuk njeh kufij.

Vibrator fleksibël i pikës së presionit
Madhësia e udhëtimit
10 Dridhje të forta: 8 ritme dhe 2 shpejtësi
Funksionimi me një buton të vetëm
E përkryer për fillestarët
Vrima e penisikimit të papërshkueshëm nga uji
Kabllo USB-pin e përfshirë
Koha e punës pas penisikimit të plotë: 50 minuta
IPX6 I papërshkueshëm nga spërkatja
E bërë nga silikoni i butë dhe ABS, pa ftalate dhe i sigurt për trupin

Vibrator Nud Liv

7,800 LEK

Out of stock