-30%

Vibrator Nubby Vibe

5,460 LEK

Vibrator i lakuar me maja te vogla ne maje dhe stimules klitori. Trupi eshte fleksibel.
Me 10 opsione vibrimi.
I karkueshem me fishin e pershire me koke USB.
I kuq/i zi.
Gjatesia totale 19 cm, gjatesia e penetrueshme 9 cm, diam max 3 cm.
Stimuluesi i klitorit 3.5 cm i gjate, diam 2.3 cm.
Materiali: Silikon, Abs, me veshje PU.

Availability: Në gjendje SKU: 05859710000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i lakuar me maja te vogla ne maje dhe stimules klitori. Trupi eshte fleksibel.
Me 10 opsione vibrimi.
I karkueshem me fishin e pershire me koke USB.
I kuq/i zi.
Gjatesia totale 19 cm, gjatesia e penetrueshme 9 cm, diam max 3 cm.
Stimuluesi i klitorit 3.5 cm i gjate, diam 2.3 cm.
Materiali: Silikon, Abs, me veshje PU

Vibrator Nubby Vibe

Vibrator Nubby Vibe

5,460 LEK

In stock