-30%

Vibrator NU Sensuelle Femme Purple

5,180 LEK

Masazhues unik i topit me rrotullim dhe stimulim i dyfishtë intensiv. Prekje tepër e lëmuar, e mëndafshtë për të rritur kënaqësinë tuaj. Brenda majës së Nu Sensuelle Luxe është një stimulues në formë topi që ka një lëvizje unike 3 me shpejtësi dhe ulje. Me 10 mënyra dridhjeje dhe 2 motorë. Projektuar në mënyrë ergonomike për të ndjekur kthesat tuaja natyrore të trupit. USB ose ngarkim në mur. 100% i papërshkueshëm nga uji. Çanta e lodrave e përfshirë.

Availability: Në gjendje SKU: 340117 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazhues unik i topit me rrotullim dhe stimulim i dyfishtë intensiv. Prekje tepër e lëmuar, e mëndafshtë për të rritur kënaqësinë tuaj. Brenda majës së Nu Sensuelle Luxe është një stimulues në formë topi që ka një lëvizje unike 3 me shpejtësi dhe ulje. Me 10 mënyra dridhjeje dhe 2 motorë. Projektuar në mënyrë ergonomike për të ndjekur kthesat tuaja natyrore të trupit. USB ose ngarkim në mur. 100% i papërshkueshëm nga uji. Çanta e lodrave e përfshirë.

Vibrator NU Sensuelle Femme Purple

5,180 LEK

In stock