Vibrator Night Light

3,900 LEK

Vibrator i zi me stimulues te pikes-G dhe me drita pergjate trupit dhe ne maje. Me strukture stimuluese dhe 7 nivele vibrimi te rregullueshme ne shtypjen e nje butoni. Mund te penisikohet me fish USB. Gjatesia totale 19cm, gjatesia e penetrueshme 14.5cm, diam. 2.5 – 3.5 cm. Materiali: ABS.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05890040000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i zi me stimulues te pikes-G dhe me drita pergjate trupit dhe ne maje. Me strukture stimuluese dhe 7 nivele vibrimi te rregullueshme ne shtypjen e nje butoni. Mund te penisikohet me fish USB. Gjatesia totale 19cm, gjatesia e penetrueshme 14.5cm, diam. 2.5 – 3.5 cm. Materiali: ABS.

Vibrator Night Light

Vibrator Night Light

3,900 LEK

Out of stock