-30%

Vibrator Nayo

Çmimi origjinal qe: 5,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,990 LEK.

Nëse jeni duke kërkuar për një lodër shumëfunksionale dhe të arritshme që mund ta merrni me vete kudo që shkoni, vibruesi i plumbave Nayo është perfekt për ju! Ky vibrator ka një madhësi të vogël dhe prandaj përshtatet lehtësisht në çantën tuaj apo edhe në xhepin tuaj. Isshtë perfekte për stimulimin e njollave të ndjeshme si klitori, labia ose thithat. Nayo përmban 10 cilësime të dridhjeve (3 shpejtësi dhe 7 modele) dhe është plotësisht i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni edhe në dush ose banjë. Alsoshtë gjithashtu e lehtë të rimbushet me kabllon e ngarkuar USB të përfshirë. Pastroni vibratorin pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.

Availability: Vjen së shpejti SKU: PAN003 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nëse jeni duke kërkuar për një lodër shumëfunksionale dhe të arritshme që mund ta merrni me vete kudo që shkoni, vibruesi i plumbave Nayo është perfekt për ju! Ky vibrator ka një madhësi të vogël dhe prandaj përshtatet lehtësisht në çantën tuaj apo edhe në xhepin tuaj. Isshtë perfekte për stimulimin e njollave të ndjeshme si klitori, labia ose thithat. Nayo përmban 10 cilësime të dridhjeve (3 shpejtësi dhe 7 modele) dhe është plotësisht i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni edhe në dush ose banjë. Alsoshtë gjithashtu e lehtë të rimbushet me kabllon e ngarkuar USB të përfshirë. Pastroni vibratorin pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.

Vibrator Nayo

Çmimi origjinal qe: 5,700 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,990 LEK.

Out of stock