Vibrator Nature Dancing Dick

7,900 LEK

Vibrator  i butë, realist me glans stimulues intensivë, venat dhe testikujt. Ky djalë realist i fryrë ka 5 mënyra të këndshme vibrimi në bosht dhe testikuj, dhe 3 mënyra rrotullimi në glans. Modalitetet mund të kontrollohen lehtësisht me telekomandën në një tel. Gota shtesë e thithjes bën të mundur argëtimin pa duar.

Availability: Në gjëndje SKU: 05972440000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator  i butë, realist me glans stimulues intensivë, venat dhe testikujt. Ky djalë realist i fryrë ka 5 mënyra të këndshme vibrimi në bosht dhe testikuj, dhe 3 mënyra rrotullimi në glans. Modalitetet mund të kontrollohen lehtësisht me telekomandën në një tel. Gota shtesë e thithjes bën të mundur argëtimin pa duar.