Vibrator Nalone Magic Stick Pink

7,800 LEK

Mirë se vini në Magic Stick! Ky vibrator lepuri ka gjithçka që ju nevojitet për një eksperiencë seksuale emocionuese dhe të kënaqshme. Me 7 modele dridhjesh dhe 7 mënyra valëvitjeje, ju mund ta personalizoni kënaqësinë tuaj sipas dëshirës tuaj.

Availability: Në gjëndje SKU: CS-A008-5-PNK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Mirë se vini në Magic Stick! Ky vibrator lepuri ka gjithçka që ju nevojitet për një eksperiencë seksuale emocionuese dhe të kënaqshme. Me 7 modele dridhjesh dhe 7 mënyra valëvitjeje, ju mund ta personalizoni kënaqësinë tuaj sipas dëshirës tuaj. Për më tepër, ai ka një funksion ngrohjeje që ju ofron një ndjesi shtesë ngrohtësie dhe rehati.

Ky vibrator është i papërshkueshëm nga uji dhe i rikarikueshëm, duke e bërë atë të përsosur për t’u përdorur në çdo kohë dhe kudo. Ai gjithashtu ka funksione të brendshme dhe të jashtme, që do të thotë se mund të stimulojë klitorisin dhe pikën G në të njëjtën kohë. Me dy motorë dhe koka stimuluesi të trefishtë, Magic Stick është gjithçka që ju nevojitet për të arritur kënaqësinë maksimale dhe për të pasur një eksperiencë seksuale të paharrueshme.

Materiali silikoni, ABS
Pesha 250 gram
Operacioni Shtypni butonin
I papërshkueshëm nga uji

Vibrator Nalone Magic Stick Pink

7,800 LEK

In stock