Vibrator Nalone Dancer

8,300 LEK

Nalone Dancer është lodra perfekte për stimulimin optimal të të gjitha pikave tuaja të ndjeshme. Vibratori është bërë nga silikoni i butë dhe ka një sy realist dhe kreshta stimuluese në bosht. Ka 7 cilësime vibrimi që mund të përdoren lehtësisht me butonat në dorezë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: E33411 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Nalone Dancer është lodra perfekte për stimulimin optimal të të gjitha pikave tuaja të ndjeshme. Vibratori është bërë nga silikoni i butë dhe ka një sy realist dhe kreshta stimuluese në bosht. Ka 7 cilësime vibrimi që mund të përdoren lehtësisht me butonat në dorezë. Vibratori Dancer ka gjithashtu një veçori të veçantë të zërit. Duke aktivizuar këtë veçori, vibratori do të dridhet në ritmin e tingujve të ambientit. Për shembull, aktivizoni muzikën tuaj të preferuar ose lëreni partnerin tuaj të operojë dridhjet me zërin e tij. Pastroni gjithmonë vibratorin me ujë dhe pastrues lodrash ose sapun të butë pas përdorimit.

Materiali – silikoni, ABS
Pesha – 380 gram
Fuqia e dridhjeve – Vibrimet e ndryshueshme
Operacioni – Shtypni butonin
Vibrimi – Vibrimi i rregullueshëm / me shumë shpejtësi
Cilësimet – 7
I papërshkueshëm nga uji – Po
Etiketa CE – Po
Ngjyra – Rozë, e bardhë
I përshtatshëm për – Femra
I përshtatshëm për depërtim – Po
Vlerësimi total – 5
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi vaginal, Stimulimi i klitorit, stimulimi i pikës G
Niveli i përdoruesit – Fillestar
Gjerësia – 7,00 cm
Diametri minimal – 2,60 cm
Thellësia e futjes – 12,20 cm
Gjatësia – 22.00 cm
Diametri maksimal – 3,60 cm
Paketim – Paketim me pakicë (karton)
Kutia – 20

Vibrator Nalone Dancer

8,300 LEK

In stock