Vibrator Naghi Light-up

7,400 LEK

Vibrator i bërë nga silikoni i sigurt për trup dhe ABS 2 motorë të fuqishëm 10 funksione vibrimesh Ndizet drita USB-rimbushëse Koha e penisikimit 1,5 orë Koha e lojës 50-90 minuta I papërshkueshëm nga uji IPX7 Gjatësia: 20 cm Diametri: 3,5 cm

Availability: Në gjendje SKU: 530037 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator i bërë nga silikoni i sigurt për trup dhe ABS 2 motorë të fuqishëm 10 funksione vibrimesh Ndizet drita USB-rimbushëse Koha e penisikimit 1,5 orë Koha e lojës 50-90 minuta I papërshkueshëm nga uji IPX7 Gjatësia: 20 cm Diametri: 3,5 cm

Vibrator Naghi Light-up

7,400 LEK

In stock