Vibrator Mystim Right Real Deal Blue

13,100 LEK

A ju pëlqen burrat e vërtetë? Atëherë marrëveshja jonë e vërtetë Neal duhet të jetë e drejtë në rrugicën tuaj. Motori i tij i fortë dhe dizajni emocionues do t’ju përkëdhel në 8 programe dhe 5 nivele të ndryshme me intensitet.

Availability: Në gjëndje SKU: E33850 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A ju pëlqen burrat e vërtetë? Atëherë marrëveshja jonë e vërtetë Neal duhet të jetë e drejtë në rrugicën tuaj. Motori i tij i fortë dhe dizajni emocionues do t’ju përkëdhel në 8 programe dhe 5 nivele të ndryshme me intensitet. Me Neal, ju mund të kënaqeni me mendime të ndyra, sepse ai është i papërshkueshëm nga uji dhe madje mund të bëjë një banjë me vete. Nëse ai ndonjëherë ndihet i ngadaltë, ju mund ta merrni shpejt atë përsëri në rrugën e duhur me kabllon e ngarkuar magnetik të përfshirë.

Vibe juaj Mystim ka 8 programe të para-programuara që ju mund t’i ndryshoni me ndihmën e butonit VIBE. Në këtë mënyrë, ju keni kontrollin mbi nëse doni të stimuloni veten me një pastrim të vazhdueshëm ose nëse preferoni të përlesheni me intervale intensive. Ju mund të gjeni një përmbledhje të shkurtër të programeve në manual ose në galerinë e fotove. Sidoqoftë, siç ndodh shpesh në jetë, “Provojeni dhe shiko” është rregulli i gishtit këtu.

Vibratori juaj Mystim është bërë nga silikoni mjekësor i platinit. Kjo e bën atë me të vërtetë higjenike dhe të lehtë për tu pastruar me një leckë të lagur dhe sapun të butë. Ju gjithashtu duhet të përdorni një dezinfektues miqësor për lëkurën në intervale të rregullta (ju lutemi referojuni udhëzimeve përkatëse për përdorim). Para se të përdorni ose karikoni përsëri vibratorin, ju lutemi lëreni të thahet plotësisht. Ju lutemi vini re se ju duhet të përdorni lodrën tuaj vetëm me lubrifikant me bazë uji, siç është ari ynë.

8 programe dridhjeje me 5 nivele intensiteti
Silikoni mjekësor jep një ndjenjë të rehatshme dhe përputhshmëri të lartë të lëkurës
Veçanërisht i qetë pavarësisht një motori të fuqishëm

Lloji: Vibrator
Forma: gjysmë realiste
Gjatësia (me dorezë): 16.5 cm
Gjatësia (pa dorezë): 11.5 cm
Diametri: 3.6 cm
Bërë nga 100% silikoni i platinit mjekësor
Ngjyra: blu
Garanci 12-mujore
Përfshirë MyStim Magnet Charger dhe USB Caring Cable
Udhëzime në de, en, fr, it, sp, nl dhe ru

Vibrator Mystim Right Real Deal Blue

13,100 LEK

In stock