Vibrator Mystim Right On Rose

13,100 LEK

Ron merr direkt në pikën, G-Spot. Falë modelit të Ron, ju mund ta stimuloni atë intensivisht me 8 programe dhe 5 nivele të ndryshme të intensitetit. Ron gjithashtu mund të shënojë pikë në dush ose banjë pasi është plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i lumtur t’ju shoqërojë.

Availability: Në gjendje SKU: E33849 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ron merr direkt në pikën, G-Spot. Falë modelit të Ron, ju mund ta stimuloni atë intensivisht me 8 programe dhe 5 nivele të ndryshme të intensitetit. Ron gjithashtu mund të shënojë pikë në dush ose banjë pasi është plotësisht i papërshkueshëm nga uji dhe i lumtur t’ju shoqërojë. Nëse Ron ndonjëherë mbaron energjinë, ju mund ta rimbushni shpejt atë me kabllon e ngarkuar magnetik të përfshirë.

Vibe juaj Mystim ka 8 programe të para-programuara që mund të ndërroni duke përdorur butonin VIBE. Kjo ju jep kontroll nëse doni të stimuloni veten me një humnerë të vazhdueshme ose preferoni të stimuloheni me intervale të forta. Manuali i Udhëzimit ose Galeria e Fotove ofron një përmbledhje të shkurtër të programeve. Sidoqoftë, siç ndodh shpesh në jetë, “përpjekja është më mirë sesa të studiosh”!

Vibratori juaj Mystim është bërë nga silikoni mjekësor i platinit, duke e bërë atë me të vërtetë higjenik dhe të lehtë për tu pastruar me një leckë të lagur dhe sapun të butë. Ju gjithashtu duhet të përdorni një dezinfektues miqësor për lëkurën në intervale të rregullta (ju lutemi ndiqni udhëzimet). Para se të përdorni ose ngarkoni vibratorin, ju lutemi lëreni të thahet plotësisht. Ju lutemi vini re se ju duhet të përdorni lodrën tuaj vetëm me lubrifikantë me bazë uji, siç është ari ynë.

8 programe dridhjeje me 5 nivele intensiteti
Silikoni mjekësor siguron një ndjenjë të rehatshme dhe përputhshmëri të lartë të lëkurës
Veçanërisht i qetë pavarësisht motorit të fuqishëm

Lloji: Vibrator
Forma: G-spot
Gjatësia (me dorezë): 17 cm
Gjatësia (pa dorezë): 12 cm
Diametri: 3.6 cm
Bërë nga 100% silikoni i platinit mjekësor
Ngjyra: Rozë
Përfshirë MyStim Karikues Magnetik dhe Kabllo USB për Karikim
Manuali i Udhëzimit në DE, EN, FR, IT, PS, NL dhe RU

Vibrator Mystim Right On Rose

13,100 LEK

In stock