-30%

Vibrator MyMagicWand

Çmimi origjinal qe: 13,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,170 LEK.

Masazhatori MyMagicWand, nje vibratori i fuqishem me nje dizajn elegant. Ky vibrator luksi eshte i pajisut me nje motor teper te fuqishem me 6 nivele vibrimi. Nivelet mund te kontrollohen lehte me shtypjen e nje butoni. Vibratori eshte i rrumbullaket per tu mbajtur lehte gjate perdorimit duke ju lejuar ta perdorni me nje dore. Vibratori ka nje kabull te gjate, keshtu qe nuk keni me merakoseni nese ska penisimin ose nese baterite jan harshuar, thjesht vendoseni ne prize dhe eshte gati per perdorim. Mund ta perdorni per sa kohe te deshironi pasi nuk eshte nevoja e penisikimit. Ne koken e vibraotir, eshte nje menge silikoni e cile ndjehet e rehatshme ne lekure. Mund te perdorni lubrifikant me baze uji me nje ndjesi rreshkitese. Pastrimi i vibratorit eshte i lehte. Thjesht hiqeni mengen nga vibratori dhe pastroheni me uje.

Availability: Vjen së shpejti SKU: MMW001TUR Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Masazhatori MyMagicWand, nje vibratori i fuqishem me nje dizajn elegant. Ky vibrator luksi eshte i pajisut me nje motor teper te fuqishem me 6 nivele vibrimi. Nivelet mund te kontrollohen lehte me shtypjen e nje butoni. Vibratori eshte i rrumbullaket per tu mbajtur lehte gjate perdorimit duke ju lejuar ta perdorni me nje dore. Vibratori ka nje kabull te gjate, keshtu qe nuk keni me merakoseni nese ska penisimin ose nese baterite jan harshuar, thjesht vendoseni ne prize dhe eshte gati per perdorim. Mund ta perdorni per sa kohe te deshironi pasi nuk eshte nevoja e penisikimit. Ne koken e vibraotir, eshte nje menge silikoni e cile ndjehet e rehatshme ne lekure. Mund te perdorni lubrifikant me baze uji me nje ndjesi rreshkitese. Pastrimi i vibratorit eshte i lehte. Thjesht hiqeni mengen nga vibratori dhe pastroheni me uje.

Vibrator MyMagicWand

Vibrator MyMagicWand

Çmimi origjinal qe: 13,100 LEK.Çmimi i tanishëm është: 9,170 LEK.

Out of stock