-5%

Vibrator MISS BI lejla

13,015 LEK

MISS BI është vibrator i dyfishtë që keni ëndërruar, me një formë të krijuar për masazh të synuar në pikën G dhe dridhje të thellë dhe të fuqishme kundër klitit. Zhvilluar me kalimin e kohës për përshtatjen më të mirë, kjo atmosferë është mënyra më e lehtë për të goditur njollat tuaja ndërsa merrni perimetrin që dëshironi.

Availability: Në gjëndje SKU: 1201065 Kategori: , , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

MISS BI është vibrator i dyfishtë që keni ëndërruar, me një formë të krijuar për masazh të synuar në pikën G dhe dridhje të thellë dhe të fuqishme kundër klitit. Zhvilluar me kalimin e kohës për përshtatjen më të mirë, kjo atmosferë është mënyra më e lehtë për të goditur njollat tuaja ndërsa merrni perimetrin që dëshironi. Shumë njerëz kanë nevojë për stimulim të njëkohshëm të pikës G dhe klitës për të arritur orgazmën, dhe me MISS BI, ju e arrini këtë me zero përpjekje.

ÇFARË E BËN TË VEÇANTË DIZAJNIN E MISS BI?
Shihni se si shtrirja e klitës është e gjerë dhe afër boshtit? Nuk duket si shumica e vibratorëve të tjerë të lepurit – dhe kjo është çështja! Në vend që të shpresojmë që të hamendësojmë vendndodhjen e saktë të klitorisit tuaj, ne kemi bërë një zgjatim që mbulon një pjesë të sipërfaqes dhe lëviz me trupin tuaj, kështu që ju jeni gjithmonë duke marrë dridhjen e klitorit për të cilin jeni këtu.

Gjithashtu, për shkak se kjo lodër ju mbush në mënyrë të përsosur, kërkon lëvizje minimale për të marrë kënaqësi maksimale prej saj. Provoni ta tundni mbrapa dhe me radhë ose krah për krah për ndjesi unike mahnitëse.

Dyfisho argëtimin
Dy motorë gjëmues për dridhje të synuara
Në formë për të përqafuar pikën G dhe klitorin
Stimulues i gjerë, i përkulur i klitës, për një përshtatje perfekte pothuajse universale
Perimetër e kënaqshme aty ku ka rëndësi
Dridhje të personalizueshme me funksionin tonë “ruaj”.

I rikarikueshëm (me tregues të nivelit të karikimit)
Lëvizja 6 shpejtësi dhe 6 modele
Dimensionet 17,5 cm dhe Ø 2,1-4,1 cm

Vibrator MISS BI lejla

13,015 LEK

In stock