Vibrator Mini Timeless Classic

4,000 LEK

Vibrator ne forme penisi me koke te theksuar dhe damare. 7 nivele vibrimi te ndryshme. Pink. 16 cm i gjate, diam. 2.8 – 3.4 cm. Materiali: silikon, ABS.. (Ju lutem porosisni baterite vecmas: 1 x AA).

Availability: Në gjëndje SKU: 05828670000 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Vibrator ne forme penisi me koke te theksuar dhe damare. 7 nivele vibrimi te ndryshme. Pink. 16 cm i gjate, diam. 2.8 – 3.4 cm. Materiali: silikon, ABS.. (Ju lutem porosisni baterite vecmas: 1 x AA).