-20%

Vibrator Mini Rabbit

6,480 LEK

Miku juaj më i mirë i kënaqësisë për në udhëtime!

Vibratori “Petite Rabbit” ka një formë perfekte për ti dhënë kënaqësinë e duhur pikes-G dhe një vibrator stimulus në formë lepuri, 12 mënyra lëvizjeje dhe një çelës udhëtimi. Rezistent ndaj ujit, i karikueshëm dhe përfshin USB kabëll.

Gjatësia: 16 cm, Penetrim i thellë 10.5 cm. Material : Silikon me mbulesë PU, ABS.

Availability: Në gjëndje SKU: 05951280000 Kategori: , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Miku juaj më i mirë i kënaqësisë për në udhëtime!

Vibratori “Petite Rabbit” ka një formë perfekte për ti dhënë kënaqësinë e duhur pikes-G dhe një vibrator stimulus në formë lepuri, 12 mënyra lëvizjeje dhe një çelës udhëtimi. Rezistent ndaj ujit, i karikueshëm dhe përfshin USB kabëll.

Gjatësia: 16 cm, Penetrim i thellë 10.5 cm. Material : Silikon me mbulesë PU, ABS.

Vibrator Mini Rabbit

Vibrator Mini Rabbit

6,480 LEK

In stock