-30%

Vibrator Mind Blower Sucking & Licking

4,760 LEK

Shijoni kunilingusin më të mirë që keni përjetuar ndonjëherë me këtë stimulues me dy kokë. Lëpija e gjuhës në njërën kokë dhe thithja në kokën tjetër për të kënaqur zonën tuaj primare erogjene.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 210041 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Shijoni kunilingusin më të mirë që keni përjetuar ndonjëherë me këtë stimulues me dy kokë. Lëpija e gjuhës në njërën kokë dhe thithja në kokën tjetër për të kënaqur zonën tuaj primare erogjene.

Stimulimi i thithjes dhe lëpirjes 2-në-1 me 7 mënyra thithjeje me vakum dhe mënyra të lëpirjes. Thithja rrethon butësisht pikat e ëmbla, duke thithur, pulsuar dhe pulsuar nga brenda me qëllim stimulimin intensiv, duke ofruar stimulim të shpejtë dhe të butë të thithjes së klitorit. Në të njëjtën kohë, vibratori i gjuhës me lëvizje të buta deri në të egra maksimizon ndjenjën tuaj të kënaqësisë, duke ofruar orgazma që nuk i kishit imagjinuar kurrë.

Karakteristikat:

7 mënyra të dridhjeve të frekuencës
Silikoni / ABS
Spërkatje i papërshkueshëm nga uji
Ngjyra: Roze
USB e rikarikueshme
Pesha: 368g
Jashtëzakonisht i fuqishëm por shumë i heshtur

Pesha (gram) 70 g
Gjatësia 85 mm
Diametri Ø 45 mm

Vibrator Mind Blower Sucking & Licking

4,760 LEK

In stock