Vibrator MIDNIGHT MAGIC SPIRAL TWIST

7,000 LEK

Vibrator me model kthesë spirale në bosht. 1 Motor. Dridhje super e fuqishme, 12 modele vibrimi. Mënyra e përshkallëzimit. Bosht fleksibël. I papërshkueshëm nga uji IPX5. USB-rimbushëse, koha e penisikimit 3 orë. Bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ABS. Pa ftalate.

Availability: Në gjendje SKU: 21632 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator me model kthesë spirale në bosht. 1 Motor. Dridhje super e fuqishme, 12 modele vibrimi. Mënyra e përshkallëzimit. Bosht fleksibël. I papërshkueshëm nga uji IPX5. USB-rimbushëse, koha e penisikimit 3 orë. Bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ABS. Pa ftalate.

Vibrator MIDNIGHT MAGIC SPIRAL TWIST

7,000 LEK

In stock