-30%

Vibrator MIDNIGHT MAGIC BLACK TULIP

Çmimi origjinal qe: 6,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,200 LEK.

Vibrator Black Tulip, bosht i lëmuar me majë të detajuar. 1 Motor. Dridhje super e fuqishme, 12 modele vibrimi. Mënyra e përshkallëzimit. Bosht fleksibël. I papërshkueshëm nga uji IPX5. USB-rimbushëse, koha e penisikimit 3 orë. Bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ABS. Pa ftalate.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 21631 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibrator Black Tulip, bosht i lëmuar me majë të detajuar. 1 Motor. Dridhje super e fuqishme, 12 modele vibrimi. Mënyra e përshkallëzimit. Bosht fleksibël. I papërshkueshëm nga uji IPX5. USB-rimbushëse, koha e penisikimit 3 orë. Bërë nga silikoni i sigurt për trupin dhe ABS. Pa ftalate.

Vibrator MIDNIGHT MAGIC BLACK TULIP

Çmimi origjinal qe: 6,000 LEK.Çmimi i tanishëm është: 4,200 LEK.

Out of stock