Vibrator meshkuj Mr.Pleasure

8,000 LEK

Dridhje për të kënaqur topat, të dorëzuara nga ky zbutës vibrues i skrotumit Mr Pleasure, për kënaqësi maksimale! Stimuluesi vibrues i skrotumit është bërë nga silikoni i butë dhe ka rripa të përshtatshëm për penisin.

Availability: Në gjendje SKU: 21994 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dridhje për të kënaqur topat, të dorëzuara nga ky zbutës vibrues i skrotumit Mr Pleasure, për kënaqësi maksimale! Stimuluesi vibrues i skrotumit është bërë nga silikoni i butë dhe ka rripa të përshtatshëm për penisin. Thjesht shtypni butonin në stimulues ose në telekomandë dhe shijoni ndjesitë emocionuese të dridhjeve që stimulojnë topat tuaj! Ndryshimi i ritmit të dridhjeve është i lehtë me telekomandën me valë. Ose jepjani partnerit tuaj i cili mund t’ju befasojë duke përdorur telekomandën nga larg për një lojë emocionuese!

Teaser Remote Scrotum ka 2 rripa elastik të penisit dhe 9 dridhje të forta. Funksionimi me butonin në stimulues ose me telekomandën me valë. Stimuluesi i testikujve është IPX7 i papërshkueshëm nga uji dhe i ripenisikueshëm me kabllon magnetike USB të përfshirë. Telekomanda përfshin bateri 1x CR2032, jo i papërshkueshëm nga uji. Zhurma < 58 dbs. Bërë nga silikoni i klasës mjekësore dhe ABS, i sigurt për trupin.

Stimulues i skrotumit me telekomandë
Dy rripa elastik për penisin
9 Dridhje të forta
Bërë nga silikoni dhe ABS
Zhurma < 58 db
Stimuluesi është i ripenisikueshëm me kabllon magnetike USB të përfshirë
Telekomanda përfshin 1x bateri CR2032
Stimuluesi IPX7 i papërshkueshëm nga uji
Telekomanda jo i papërshkueshëm nga uji
Gama e largët 9,5 metra
Përmasat: 9,3 x 7,2 x 6,8 cm, telekomandë 7,0 x 3,5 x 1,5 cm

Operacioni:
Shtypni dhe mbani butonin në ngacmuesin e skrotumit për 3 sekonda për të ndezur/fikur njësinë.
Shtypni dhe mbani butonin e ndezjes në telekomandë për 3 sekonda për të ndezur/fikur telekomandën.
Për të ndryshuar shkurtimisht dridhjet, shtypni butonin në ngacmues ose shtypni shkurt butonin me onde në telekomandë.

Vibrator meshkuj Mr.Pleasure

8,000 LEK

In stock