Vibrator me stimulues lepuri Bunny & Clyde

11,800 LEK

Bunny & Clyde është një vibrator i fuqishëm lepuri me 10 mënyra “përgjimi” dhe 10 mënyra dridhjeje. Boshti i vibratorit të lepurit është i pajisur me funksionin e trokitjes që lëviz nga e majta në të djathtë dhe stimulon pikën G.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 6680 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Bunny & Clyde është një vibrator i fuqishëm lepuri me 10 mënyra “përgjimi” dhe 10 mënyra dridhjeje. Boshti i vibratorit të lepurit është i pajisur me funksionin e trokitjes që lëviz nga e majta në të djathtë dhe stimulon pikën G. Boshti më i vogël ka një funksion vibrimi dhe stimulon klitorisin. Vibratori ka 2 motorë që kontrollohen në mënyrë të pavarur.

Koha e penisikimit: 150 minuta
Kohëzgjatja: 60 minuta
Gjatësia e futur: 12 cm

Vibrator me stimulues lepuri Bunny & Clyde

11,800 LEK

In stock