Vibrator me stimulues klitori Stoss Stange

9,300 LEK

Godet përsëri dhe përsëri me kënaqësi dhe dridhet! Vibrator lepuri me funksion dridhje dhe goditje. Një motor për dridhje të fuqishme fshihet në stimuluesin e klitorit në formë lepuri me veshë dhe hundë të lëvizshëm, i cili mund të kontrollohet me lehtësi në 7 mënyra të ndryshme me shtypjen e një butoni. Maja me brazdat stimuluese poshtë ka një funksion shtypi të integruar, i cili gjithashtu mund të vendoset me lehtësi në 3 shpejtësi ose intensitet me shtypjen e një butoni. Dhe madje edhe në vaskë ose në dush, sepse parakolpi është i papërshkueshëm nga uji! E bërë përreth nga materiali i butë silikoni, siguron një ndjenjë shumë të këndshme të lëkurës dhe trupit kur është e përkëdhelur. Një dashnor me një faktor varësie! Përfshirë kabllon e penisikimit USB dhe çantën e ruajtjes prej kadifeje.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 05912460000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Godet përsëri dhe përsëri me kënaqësi dhe dridhet! Vibrator lepuri me funksion dridhje dhe goditje. Një motor për dridhje të fuqishme fshihet në stimuluesin e klitorit në formë lepuri me veshë dhe hundë të lëvizshëm, i cili mund të kontrollohet me lehtësi në 7 mënyra të ndryshme me shtypjen e një butoni. Maja me brazdat stimuluese poshtë ka një funksion shtypi të integruar, i cili gjithashtu mund të vendoset me lehtësi në 3 shpejtësi ose intensitet me shtypjen e një butoni. Dhe madje edhe në vaskë ose në dush, sepse parakolpi është i papërshkueshëm nga uji! E bërë përreth nga materiali i butë silikoni, siguron një ndjenjë shumë të këndshme të lëkurës dhe trupit kur është e përkëdhelur. Një dashnor me një faktor varësie! Përfshirë kabllon e penisikimit USB dhe çantën e ruajtjes prej kadifeje.

Vibrator me stimulues klitori Stoss Stange

9,300 LEK

Out of stock