-30%

Vibrator me stimulues klitori Doppelkopf

4,480 LEK

I manovrueshëm, fleksibël dhe tepër i fuqishëm për kënaqësi të dyfishtë! Vibrator i lakuar në mënyrë optimale me majë të shëndoshë të pikës G dhe stimulues ekstra të fortë të klitorisit për stimulim të njëkohshëm vaginal dhe klitorial. Në të njëjtën kohë, tepër fleksibël, kështu që kontakti me pikën G dhe klitoris është gjithmonë i garantuar. 2 motorë të fuqishëm sigurojnë 7 mënyra dridhjeje intensive dhe mund të kontrollohen me lehtësi me shtypjen e një butoni. Vibratori është bërë prej materiali silikoni të butë përreth dhe siguron një ndjenjë shumë të këndshme të lëkurës kur përkëdheleni. Përfshirë bateritë (3 x AAA).

Availability: Në gjendje SKU: 05814020000 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

I manovrueshëm, fleksibël dhe tepër i fuqishëm për kënaqësi të dyfishtë! Vibrator i lakuar në mënyrë optimale me majë të shëndoshë të pikës G dhe stimulues ekstra të fortë të klitorisit për stimulim të njëkohshëm vaginal dhe klitorial. Në të njëjtën kohë, tepër fleksibël, kështu që kontakti me pikën G dhe klitoris është gjithmonë i garantuar. 2 motorë të fuqishëm sigurojnë 7 mënyra dridhjeje intensive dhe mund të kontrollohen me lehtësi me shtypjen e një butoni. Vibratori është bërë prej materiali silikoni të butë përreth dhe siguron një ndjenjë shumë të këndshme të lëkurës kur përkëdheleni. Përfshirë bateritë (3 x AAA).

Vibrator me stimulues klitori Doppelkopf

4,480 LEK

In stock