Vibrator masazhator Rocky Thunder

7,100 LEK

Ky masazhues ka një madhësi ideale, kështu që mund ta përdorni kudo që të jeni. Ju mund të udhëtoni midis 20 mënyrave të tij të dridhjeve me 8 nivele të ndryshme shpejtësie, të gjitha të ndryshme dhe të gjitha të këndshme. Është i papërshkueshëm nga uji dhe i rikarikueshëm me USB magnetike.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 140032 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Ky masazhues ka një madhësi ideale, kështu që mund ta përdorni kudo që të jeni. Ju mund të udhëtoni midis 20 mënyrave të tij të dridhjeve me 8 nivele të ndryshme shpejtësie, të gjitha të ndryshme dhe të gjitha të këndshme. Është i papërshkueshëm nga uji dhe i rikarikueshëm me USB magnetike.

Karakteristikat:

20 mënyra dridhjesh + 8 nivele shpejtësie
Silikoni / ABS
Funksioni i memories
100% i papërshkueshëm nga uji
Ngarkimi magnetik USB
Ngjyra: E zezë
Gjatësia: 204 mm
Diametri: 43 mm
Jashtëzakonisht i fuqishëm por shumë i heshtur