-30%

Vibrator masazhator Intimate

2,940 LEK

Dridhjet e forta, të fuqishme dhe përshtatja e lehtë do ta bëjnë këtë masazhues vibrues të prostatës 115 mm të gjatë në një pjesë shtesë të jetës tuaj seksuale. Glansi (diametri 26 mm) ka dizajnin perfekt për të qenë një kënaqësi e vërtetë dhe masazhi i perineumit (gjatësia 35 mm, diametri 20 mm) ndihet aq mirë sa do të dëshironi ta mbani atë brenda gjatë gjithë natës dhe ditës!

Availability: Vjen së shpejti SKU: 130001 Kategori: , , ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Dridhjet e forta, të fuqishme dhe përshtatja e lehtë do ta bëjnë këtë masazhues vibrues të prostatës 115 mm të gjatë në një pjesë shtesë të jetës tuaj seksuale. Glansi (diametri 26 mm) ka dizajnin perfekt për të qenë një kënaqësi e vërtetë dhe masazhi i perineumit (gjatësia 35 mm, diametri 20 mm) ndihet aq mirë sa do të dëshironi ta mbani atë brenda gjatë gjithë natës dhe ditës! Me një gjatësi të futshme prej 95 mm ka përmasat perfekte për bythën e çdo mashkulli! Është me bateri dhe mund të përdoret me ose pa ndezur dridhjet. Ne ju rekomandojmë të përdorni qelizat e butonit LR44 për të shijuar plotësisht këtë masazhues emocionues të prostatës!

Pesha 75 g
Gjatësia 115 mm
Gjatësia e futur 95 mm
Diametri Ø 26 mm
Materiali Silikoni
Furnizimi me bateri

Vibrator masazhator Intimate

2,940 LEK

In stock