-30%

Vibrator Masazhator Femme Fatale

6,552 LEK

Përjetoni dridhje qetësuese rezonuese. Masazhuesi silikoni Femme Fatale është vibratori i përsosur për ata që kërkojnë një përvojë unike. Ky masazhues i jashtëzakonshëm ka 12 nivele shpejtësie të dridhjeve për kënaqësi të pandërprerë.

Availability: Në gjendje SKU: 210053 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Përjetoni dridhje qetësuese rezonuese. Masazhuesi silikoni Femme Fatale është vibratori i përsosur për ata që kërkojnë një përvojë unike. Ky masazhues i jashtëzakonshëm ka 12 nivele shpejtësie të dridhjeve për kënaqësi të pandërprerë. Shijoni materialin e butë silikoni që është i sigurt për trupin për t’u përdorur në të gjitha zonat tuaja delikate. Shumë i fuqishëm, i dobishëm, i lehtë dhe i matur, fleksibiliteti i tij do të ngacmojë dhe emocionojë të gjitha pikat tuaja të nxehta në shumë mënyra.

Karakteristikat:

12 nivele frekuence
Silikoni / ABS
Spërkatje i papërshkueshëm nga uji
Ngjyra: Rozë
USB e ripenisikueshme
Gjatësia: 200 mm
Gjatësia e futur: 70 mm
Diametri: 45 mm
Pesha: 112 g
Jashtëzakonisht i fuqishëm por shumë i heshtur
Koha e përdorimit: 40 minuta

Vibrator Masazhator Femme Fatale

6,552 LEK

In stock