Vibrator Martina Rabbit Cala Azul

7,200 LEK

Martina nga koleksioni Cala Azul është një vibrator luksoz Rabbit dhe i krijuar posaçërisht për të stimuluar pikën G dhe klitorisin njëkohësisht.

Availability: Në gjendje SKU: CAL003 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Martina nga koleksioni Cala Azul është një vibrator luksoz Rabbit dhe i krijuar posaçërisht për të stimuluar pikën G dhe klitorisin njëkohësisht. Falë madhësisë së tij kompakte dhe silikonit ultra të butë, vibratori është i kontrollueshëm në mënyrë të përkryer. Kaloni lehtësisht midis 10 cilësimeve të dridhjeve dhe zbuloni të preferuarin tuaj, edhe në banjë, sepse vibratori është plotësisht i papërshkueshëm nga uji!

Pastroni vibratorin pas përdorimit me ujë të vakët dhe pastrues lodrash dhe, nëse është e nevojshme, thajeni me një leckë pa garzë. Vibratori vjen me një kabllo magnetike ngarkues USB.

Materiali silikoni, ABS
Pesha 134 gram
Fuqia e dridhjeve Dridhje të ndryshueshme
Koha e ekzekutimit 70 min
I papërshkueshëm nga uji

Vibrator Martina Rabbit Cala Azul

7,200 LEK

In stock