Vibrator LyBaile Alice Rabbit transparent

6,700 LEK

Ky vibrator fantastik lepuri me shumë funksione të teknologjisë së lartë është thjesht të lë pa frymë. Nëse ju pëlqen vibratori klasik i lepurit, atëherë me siguri do ta pëlqeni absolutisht këtë.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 6099 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator fantastik lepuri me shumë funksione të teknologjisë së lartë është thjesht të lë pa frymë. Nëse ju pëlqen vibratori klasik i lepurit, atëherë me siguri do ta pëlqeni absolutisht këtë. Ju merrni të gjitha veçoritë e rregullta të vibratorit të lepurit, duke përfshirë një stimulues të fuqishëm të klitorit që dridhen në buzët e poshtme, rruaza rrotulluese të sinkronizuara në mënyrë të këndshme, veshët me ndjesi shpimi gjilpërash, një bosht të vërtetë ndjesie dhe kontrolle të lehta për t’u përdorur me 7 shpejtësi. Ky vibrator lepuri i shitur dhe i mbushur me fuqi ka pamjen dhe sigurisht që ofron një përvojë stimulimi ‘të fryni çorapet tuaja’. Përfshin 7 emocione me shpejtësi dhe 6 rrotullime të programuara.

7 Vibrimet e funksionit
6 Rrotullimi i funksionit
Fuqia me bateri: 4x bateri AA

Vibrator LyBaile Alice Rabbit transparent

6,700 LEK

In stock