Vibrator LyBaile Alice Rabbit purple

5,800 LEK

Boshti me nënbarkëz dhe rruazat rrotulluese të Alice janë bërë për kënaqësi shtesë të kënaqshme. Një grup veshësh lepuri rrethojnë klitorisin tuaj me 7 funksione sensacionale të dridhjeve, ndërsa 6 funksione rrotullimi do t’ju kënaqin nga brenda.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 6098 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Boshti me nënbarkëz dhe rruazat rrotulluese të Alice janë bërë për kënaqësi shtesë të kënaqshme. Një grup veshësh lepuri rrethojnë klitorisin tuaj me 7 funksione sensacionale të dridhjeve, ndërsa 6 funksione rrotullimi do t’ju kënaqin nga brenda. Ky kombinim magjik i rrotullimit të brendshëm i kombinuar me dridhjet e jashtme sigurisht që do t’ju bëjë të përpëliteni me kënaqësi brenda një kohe të shkurtër. Alice punon me 4 bateri AA.

7 Vibrimet e funksionit
6 Rrotullimi i funksionit
Fuqia me bateri: 4x bateri AA

Vibrator LyBaile Alice Rabbit purple

5,800 LEK

In stock