-30%

Vibrator Luze Sky Green

Çmimi origjinal qe: 9,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,510 LEK.

Vibi i lepurit Luxe Skye është i hollë, fleksibël dhe i qetë. E bërë nga silikoni i lëmuar, platini, kjo atmosferë elegante dhe e fuqishme rrit kënaqësinë për një përvojë sensuale të lë pa frymë. E ringarkueshme. Rezistente ndaj ujit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 280813 Kategori: , Etiketë:

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Vibi i lepurit Luxe Skye është i hollë, fleksibël dhe i qetë. E bërë nga silikoni i lëmuar, platini, kjo atmosferë elegante dhe e fuqishme rrit kënaqësinë për një përvojë sensuale të lë pa frymë. E ringarkueshme. Rezistente ndaj ujit.

Vibrator i hollë lepuri
Me shumë shpejtësi, shumëfunksionale
Bërë nga silikoni dhe ABS
Pa ftalate
E ripenisikueshme
Koha e penisikimit 120 minuta
Koha e ekzekutimit 120 minuta
I papërshkueshëm nga spërkatjet
Përmasat: 7,4 x 1,6 x 1 inç / 18,7 x 4,0 x 2,5 cm
Dimensionet e futshme: 5,7 x 1 inç / 14,4 x 2,5 cm

Vibrator Luze Sky Green

Çmimi origjinal qe: 9,300 LEK.Çmimi i tanishëm është: 6,510 LEK.

Out of stock