Vibrator LUXE AURA PINK

10,700 LEK

Stimuluesi Luxe Aura siguron dridhje të fuqishme të pikës G ndërsa stimulon klitorisin me thithje nën presion. Seksi dhe joshëse, Aura është fleksibël, e përshtatshme për udhëtime dhe e bërë nga silikoni luksoz platini. E rikarikueshme. I pershtatshem me te gjithe lubrifikantet. Vibe thithëse Stimulimi i pikës G Me thithje nën presion për klitorisin Bërë nga silikoni dhe ABS E rikarikueshme

Availability: Në gjëndje SKU: 280808 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Stimuluesi Luxe Aura siguron dridhje të fuqishme të pikës G ndërsa stimulon klitorisin me thithje nën presion. Seksi dhe joshëse, Aura është fleksibël, e përshtatshme për udhëtime dhe e bërë nga silikoni luksoz platini. E rikarikueshme. I pershtatshem me te gjithe lubrifikantet. Vibe thithëse Stimulimi i pikës G Me thithje nën presion për klitorisin Bërë nga silikoni dhe ABS E rikarikueshme