-30%

Vibrator LUXE AURA GREEN

7,490 LEK

Stimuluesi Luxe Aura siguron dridhje të fuqishme të pikës G ndërsa stimulon klitorisin me thithje nën presion. Seksi dhe joshëse, Aura është fleksibël, e përshtatshme për udhëtime dhe e bërë nga silikoni luksoz platini. E ripenisikueshme. I pershtatshem me te gjithe lubrifikantet. Vibe thithëse Stimulimi i pikës G Me thithje nën presion për klitorisin Bërë nga silikoni dhe ABS E ripenisikueshme

Availability: Në gjendje SKU: 280809 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Stimuluesi Luxe Aura siguron dridhje të fuqishme të pikës G ndërsa stimulon klitorisin me thithje nën presion. Seksi dhe joshëse, Aura është fleksibël, e përshtatshme për udhëtime dhe e bërë nga silikoni luksoz platini. E ripenisikueshme. I pershtatshem me te gjithe lubrifikantet. Vibe thithëse Stimulimi i pikës G Me thithje nën presion për klitorisin Bërë nga silikoni dhe ABS E ripenisikueshme

Vibrator LUXE AURA GREEN

7,490 LEK

In stock