Vibrator Lush Tulip Pink

10,500 LEK

Tulipan nga Lush. Një vibrator i hollë i ripenisikueshëm (5,5 inc / 14 cm) që jep dridhje shpërthyese. Me 7 shpejtësi dhe funksione. ABS me prekje prej kadifeje. Kabllo USB për penisikim i përfshirë. Rezistent ndaj ujit dhe i përshtatshëm me të gjithë lubrifikantët.

Availability: Në gjëndje SKU: 280493 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Tulipan nga Lush. Një vibrator i hollë i ripenisikueshëm (5,5 inc / 14 cm) që jep dridhje shpërthyese. Me 7 shpejtësi dhe funksione. ABS me prekje prej kadifeje. Kabllo USB për penisikim i përfshirë. Rezistent ndaj ujit dhe i përshtatshëm me të gjithë lubrifikantët.

Dimensionet e produktit: 5,5 x 1 x 1 inç / 13,9 x 2,5 x 2,5 cm
Dimensionet e futshme: 5,1 x 0,8 inç / 12,9 x 2,0 cm
E bërë nga ABS
Ftalate të sigurta për trupin, pa op
E ripenisikueshme
I papërshkueshëm nga spërkatja

Vibrator Lush Tulip Pink

10,500 LEK

In stock