Vibrator Lush Isabelle Pink

12,300 LEK

Lush Isabelle është këtu për të ofruar kënaqësi me 15 opsione të fuqishme të funksionit vibrues dhe të pulsit të ajrit që mund të navigoni me veçorinë e rrëshqitjes së lehtë.

Availability: Në gjëndje SKU: 331868 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Lush Isabelle është këtu për të ofruar kënaqësi me 15 opsione të fuqishme të funksionit vibrues dhe të pulsit të ajrit që mund të navigoni me veçorinë e rrëshqitjes së lehtë. Kontrolloni ato në mënyrë të pavarur ose së bashku! Isabelle ka një bosht fleksibël dhe kokë të lakuar për stimulim optimal të pikës G dhe një lidhje klitoriale të rregullueshme që ofron teknologji të fuqishme të pulsimit të ajrit dhe funksionon në mënyrë të përsosur me trupin tuaj unik. Me një funksion memorie që kthehet në cilësimet e përdorura më parë, Isabelle ka gjithmonë cilësimin tuaj të preferuar të dridhjeve dhe pulsit të ajrit të ruajtur sa herë që ktheheni për të luajtur. Ultrasilk® i butë, i rikarikueshëm me USB dhe i bërë me silikon Puria™ të pastër me platin, Isabelle është pa ftalate, i lehtë për t’u pastruar dhe gati për t’u kënaqur.

15 Funksione të fuqishme vibruese: 5 modele me 3 shpejtësi secila
Ngjitja klitoriale me Pulsimin e ajrit inkurajon rrjedhjen e gjakut dhe orgazma të fuqishme
Funksioni i kujtesës kujton cilësimin e përdorur për herë të fundit
Silikoni Puria™ i pastër me platin
Ultrasilk® e lëmuar
Lubrifikim hibrid i sigurt me bazë uji
USB i rikarikueshëm, i përfshirë kabllo
Gjatësia 8 inç / 20,3 cm
Gjatësia e futshme 4 inç / 10,1 cm
Gjerësia 1,5 inç / 3,8 cm

Vibrator Lush Isabelle Pink

12,300 LEK

In stock