Vibrator Lunar Vibe- Pink

6,200 LEK

Trajtojeni veten ashtua siç ju ka hije me koleksionin EasyToys. Vibratori i butë prej silikoni ka 10 nivele të dridhjesh të ndryshme dhe ka një bosht të ashpër për stimulim shtesë. Dizajni i tij i thjeshtë e bën atë perfekt për përdorim nga fillestarët. Vibratori mund të karikohet me kabllo USB i cila është i përfshirë dhe është i lehtë për t’u pastruar me ujë të ngrohtë.

Availability: Në gjëndje SKU: ET768PNK Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Trajtojeni veten ashtu siç ju ka hije me koleksionin EasyToys. Vibratori i butë prej silikoni ka 10 nivele të dridhjesh të ndryshme dhe ka një bosht të ashpër për stimulim shtesë. Dizajni i tij i thjeshtë e bën atë perfekt për përdorim nga fillestarët. Vibratori mund të karikohet me kabllo USB i cila është i përfshirë dhe është i lehtë për t’u pastruar me ujë të ngrohtë.

Vibrator Lunar Vibe- Pink

Vibrator Lunar Vibe- Pink

6,200 LEK

In stock