Vibrator Lover Wand NALONE

8,000 LEK

Lover nga koleksioni Nalone është një lodër e domosdoshme në komodinën tuaj. Ky vibrator i shkopit është lodra perfekte për të trajtuar partnerin tuaj me një masazh ose stimulim fantastik. Përdoreni si masazhues ose lëreni kokën e rrumbullakët të stimulojë pikat e ndjeshme të partnerit tuaj.

Availability: Në gjëndje SKU: E33422 Kategori: ,

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Lover nga koleksioni Nalone është një lodër e domosdoshme në komodinën tuaj. Ky vibrator i shkopit është lodra perfekte për të trajtuar partnerin tuaj me një masazh ose stimulim fantastik. Përdoreni si masazhues ose lëreni kokën e rrumbullakët të stimulojë pikat e ndjeshme të partnerit tuaj. Materiali i butë silikoni siguron kapje të mirë dhe përdorim të rehatshëm. Lodra ka 7 cilësime të ndryshme vibrimi që mund t’i rregulloni lehtësisht me butonin në dorezë. Lover është gjithashtu i papërshkueshëm nga uji dhe i rikarikueshëm. Gjithmonë pastroni tërësisht kokën e masazhuesit me ujë dhe pastrues lodrash ose një sapun të butë pas përdorimit.

Materiali – silikoni, ABS
Pesha – 303 gram
Fuqia e dridhjeve – Vibrimet e ndryshueshme
Operacioni – Shtypni butonin
Vibrimi – Vibrimi i rregullueshëm / me shumë shpejtësi
Cilësimet – 7
I papërshkueshëm nga uji – Po
Etiketa CE – Po
Ngjyra – Rozë
I përshtatshëm për – Femra
Vlerësimi total – 5
Lubrifikant i përshtatshëm – Me bazë uji
Stimulimi – Stimulimi i klitorit
Niveli i përdoruesit – Fillestar
Gjerësia – 4,30 cm
Gjatësia – 19.00 cm
Diametri maksimal – 4,10 cm
Fuqia – Karikues (USB)
Niveli i zhurmës – Normal
Gjatësia e kordonit të karikimit – 90 cm
Paketim – Paketim me pakicë (karton)
Kutia – 40