Vibrator LoveClone DualDensity

4,750 LEK

Love Clone 2 Vibrator dyfish intensiv me shumë shpejtësi me ngjyrosje natyrale. Një penis i papërshkueshëm nga uji 16,5 cm me funksionim nga bateri 2 x AAA (nuk përfshihen). Me Talon dhe Testues të Klonit të Dashurisë Clone. Një artikull jo toksik pa material fhtalat

Availability: Vjen së shpejti SKU: 55009783 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Love Clone 2 Vibrator dyfish intensiv me shumë shpejtësi me ngjyrosje natyrale. Një penis i papërshkueshëm nga uji 16,5 cm me funksionim nga bateri 2 x AAA (nuk përfshihen). Me Talon dhe Testues të Klonit të Dashurisë Clone. Një artikull jo toksik pa material fhtalat

Vibrator LoveClone DualDensity

4,750 LEK

Out of stock