Vibrator Love to Love Indigo WAND

11,800 LEK

Brush Crush ka një kokë të sheshtë dhe me teksturë që do të ofrojë një stimulim intensiv të klitorisit ose zonave të tjera erogjene të trupit. Vibratori i shkopit ofron 20 cilësime të ndryshme dridhjesh dhe 8 nivele intensiteti.

Availability: Vjen së shpejti SKU: 6676 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Brush Crush ka një kokë të sheshtë dhe me teksturë që do të ofrojë një stimulim intensiv të klitorisit ose zonave të tjera erogjene të trupit. Vibratori i shkopit ofron 20 cilësime të ndryshme dridhjesh dhe 8 nivele intensiteti.

Kokë fleksibël
Dizajn ergonomik me kapje të mirë
Qimet ultra të buta silikoni për një masazh klitorial
2 orë karikim ofron 2 orë argëtim

Vibrator Love to Love Indigo WAND

11,800 LEK

In stock