-40%

Vibrator Lipstick ASHA

3,720 LEK

Nëse jeni duke kërkuar për një lodër që mund ta merrni me vete diskrete kudo që të shkoni, vibruesi i buzëkuqit Asha është zgjedhja për ju! Ky vibrator duket si një buzëkuq dhe ka një madhësi të vogël, kështu që përshtatet lehtësisht në çantën tuaj të dorës ose çantën e make-up-it. Kur dëshironi të përdorni lodrën, thjesht hiqni kapakun dhe jeni gati për kënaqësi. Asha është i pajisur me një shtresë të butë silikoni për përdorim të rehatshëm dhe përmban 10 cilësime të dridhjeve (3 shpejtësi dhe 7 modele). Proofshtë i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni kudo që dëshironi, madje edhe në dush ose banjë, dhe është e lehtë të rimbusheni me kabllon USB të përfshirë. Pastroni vibratorin pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.

Availability: Në gjëndje SKU: PAN001 Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

Nëse jeni duke kërkuar për një lodër që mund ta merrni me vete diskrete kudo që të shkoni, vibruesi i buzëkuqit Asha është zgjedhja për ju! Ky vibrator duket si një buzëkuq dhe ka një madhësi të vogël, kështu që përshtatet lehtësisht në çantën tuaj të dorës ose çantën e make-up-it. Kur dëshironi të përdorni lodrën, thjesht hiqni kapakun dhe jeni gati për kënaqësi. Asha është i pajisur me një shtresë të butë silikoni për përdorim të rehatshëm dhe përmban 10 cilësime të dridhjeve (3 shpejtësi dhe 7 modele). Proofshtë i papërshkueshëm nga uji, kështu që mund ta përdorni kudo që dëshironi, madje edhe në dush ose banjë, dhe është e lehtë të rimbusheni me kabllon USB të përfshirë. Pastroni vibratorin pas çdo përdorimi me ujë të vakët dhe pastrues lodrash.