Vibrator Limited Addiction Mesmerize Azure

6,800 LEK

A jeni gati për varësinë tuaj më të re? Limited Addiction Mesmerize Power Vibe është një vibrator shumëngjyrësh dhe i hijshëm që jep 10 dridhje të thella e të zhurmshme me motorin superior Rumble Tech™!

Availability: Në gjendje SKU: 331862 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

A jeni gati për varësinë tuaj më të re? Limited Addiction Mesmerize Power Vibe është një vibrator shumëngjyrësh dhe i hijshëm që jep 10 dridhje të thella e të zhurmshme me motorin superior Rumble Tech™! Kaloni në 5 shpejtësi të fuqishme dhe 5 modele unike dhe të kuruara me kujdes duke përdorur dizajnin me dy butona për të gjetur preferencën tuaj të përsosur të kënaqësisë. IPX7 i papërshkueshëm nga uji i zhytur për lojëra me banjë dhe dush dhe i ripenisikueshëm magnetik USB, Mesmerize Power Vibe është i lehtë për t’u pastruar dhe akoma më i lehtë për t’u përdorur. Ka një ndjenjë sateni të butë, sensuale dhe nuk përmban ftalate, parafina, latex ose aromë.

Varësia e kufizuar – hipnotizon – Vibe e fuqisë – Azure
Rumble Tech mundësoi dridhje të thella me zhurmë
10 mënyra të dridhjeve të dizajnuara me kujdes
5 Shpejtësitë. 5 modele unike
Ndjenjë e qetë sensuale saten
Kontrollet me dy drejtime për të arritur lehtësisht dhe shpejt te cilësimet tuaja të preferuara
IPX7 I papërshkueshëm nga uji
Teknologjia e penisikimit të përshtatshëm Magna Charge USB: penisikohet në mënyrë magnetike
Gjatësia 4 inç / 10,1 cm
Gjerësia 0,9 inç / 2,3 cm

Vibrator Limited Addiction Mesmerize Azure

6,800 LEK

In stock