-30%

Vibrator Lil’Gspot

Çmimi origjinal qe: 4,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,150 LEK.

Ky vibrator bullet i lezetshem eshte perfekt per stimulim ne zona te caktuara, si piken-G, klitori ose thithkat. Ka nje motor te fuqishem me 10 vibrime te ndryshe nga te cilat mund te zgjidhni. Vibrimet mund te perzgjidhen me butonin te fund. Mbaheni shtypur per disa sekonda butonin per ta ndezur, dhe nje drite LED e vogel do ndizet gjithashtu. Vibratori eshte prej materiali silikon te bute dhe ka nje maje te shtypur per stimulim te perzgjedhur. Vjen ne nje cante luksoze. Gjithnje pastroheni vibratorin mbas perdorimit.

Availability: Vjen së shpejti SKU: LIL003PNK Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Ky vibrator bullet i lezetshem eshte perfekt per stimulim ne zona te caktuara, si piken-G, klitori ose thithkat. Ka nje motor te fuqishem me 10 vibrime te ndryshe nga te cilat mund te zgjidhni. Vibrimet mund te perzgjidhen me butonin te fund. Mbaheni shtypur per disa sekonda butonin per ta ndezur, dhe nje drite LED e vogel do ndizet gjithashtu. Vibratori eshte prej materiali silikon te bute dhe ka nje maje te shtypur per stimulim te perzgjedhur. Vjen ne nje cante luksoze. Gjithnje pastroheni vibratorin mbas perdorimit.

Vibrator Lil'Gspot

Vibrator Lil’Gspot

Çmimi origjinal qe: 4,500 LEK.Çmimi i tanishëm është: 3,150 LEK.

Out of stock