-30%

Vibrator Licking & Sucking Clitor

5,600 LEK

Madhësia perfekte në formë veze me një buton për orgazëm. Kjo lodër ka një gjuhë për stimulimin e klitorit së bashku me një filxhan thithës që mund të përfshijë klitorisin ose thithkat tuaja, duke e ndezur atë dhe duke ju tërhequr në një furi orgazmike.

Availability: Në gjëndje SKU: 210015 Kategori: ,

100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim i Fshehtë

Transport Falas

Përshkrim

Madhësia perfekte në formë veze me një buton për orgazëm. Kjo lodër ka një gjuhë për stimulimin e klitorit së bashku me një filxhan thithës që mund të përfshijë klitorisin ose thithkat tuaja, duke e ndezur atë dhe duke ju tërhequr në një furi orgazmike.

Motor i fuqishëm afatgjatë dhe i heshtur me një modalitet vibrimi me 10 frekuenca.
100% i papërshkueshëm nga uji për argëtim në vaskë dhe pastrim të thjeshtë.
Madhësia perfekte në formë veze, e lehtë për t’u mbajtur, ju lejon ta mbani atë në xhep ose çantë.
USB i ripenisikueshëm – kablli i përfshirë.
Silikoni i sigurt për trupin dhe ultra higjienik. Është 100% i përshtatur për trupin, pa erë dhe ofron ndjesi prekjeje të ngjashme me lëkurën.
Gjatësia totale: 85 mm
Diametri: 47 mm
Pesha: 82 g
Materiali: Silikoni, ABS
Ngjyra: Jeshile

Vibrator Licking & Sucking Clitor

5,600 LEK

In stock