Vibrator Lewis Realistic

6,800 LEK

A jeni duke kërkuar për një përvojë realiste? Atëherë ky vibrator është perfekt për ju! Vibratori Lewis ka një bosht të venitur, glans të rrumbullakët dhe topa. Materiali gjithashtu ndihet shumë i gjallë. Vibrator ka 10 cilësime të ndryshme të dridhjeve: 3 shpejtësi dhe 7 modele. Lewis ka një telekomandë, gjë që e bën atë lodrën e përsosur për t’u përdorur së bashku me partnerin tuaj. Përdorni një lubrifikant me bazë uji për një depërtim të rehatshëm. Pastroni vibratorin pas përdorimit me pastruesin e lodrave dhe një leckë të pastër.

Availability: Në gjëndje SKU: RF016SKN Kategori: ,
Shihni shportën

Produkte 100% Origjinale

Paguaj në Dorëzim

Paketim Diskret & Anonim

Transport i Falas & i Shpejtë

Përshkrim

A jeni duke kërkuar për një përvojë realiste? Atëherë ky vibrator është perfekt për ju! Vibratori Lewis ka një bosht të venitur, glans të rrumbullakët dhe topa. Materiali gjithashtu ndihet shumë i gjallë. Vibrator ka 10 cilësime të ndryshme të dridhjeve: 3 shpejtësi dhe 7 modele. Lewis ka një telekomandë, gjë që e bën atë lodrën e përsosur për t’u përdorur së bashku me partnerin tuaj. Përdorni një lubrifikant me bazë uji për një depërtim të rehatshëm. Pastroni vibratorin pas përdorimit me pastruesin e lodrave dhe një leckë të pastër.